Hakkımızda

AYDİNÇ TURİZM AİLESİ

Aydinç Turizm, 2003 yılında turizm sektöründe öncü olabilmek adına Hasan Aydinç ve Yusuf Aydinç tarafından kurulmuştur.

Günümüze kadar yurtiçinden ve yurt dışından birçok özel ve tanınmış misafiri ağırlayarak, vizyonumuz olan sektör öncülüğü yönünde adımlarımızı attık. Misafirlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda araç filomuzu genişleterek iyi bir hizmet, uygun fiyat prensibimizle de bugünlere kadar uzanan bir hikayemiz oldu.

Kuruluşumuzdan itibaren empati yapmayı kendimize ilke edinerek, vizyonumuzu ve de misyonumuzu bu ilke üzerine şekillendirdik. Bu ilkemiz doğrultusunda misafirlerimizden almış olduğumuz olumlu geri bildirimler bizlerin en büyük motivasyon kaynağı olmuştur.

Aydinç turizm olarak ülkemizde büyüyen turizm sektöründe sürücü ile lüks taşımacılıkta İstanbul merkezli olmak üzere faaliyet göstermekteyiz. Gerek kurumsal gerekse bireysel ihtiyaçlara yönelik olarak eğitimli, sertifikalı sürücülerimiz ile sizlere kaliteli bir servis sunmaktayız.

Özel tasarımlarla dizayn edilmiş olan araçlarımız ile sizlerin ihtiyacına yönelik olarak istenildiği takdirde hostes, özel yakın koruma gibi hizmetlerimiz ile siz seçkin konuklarımıza yardımcı olmaktayız.

Sahip olduğumuz D2 yetki belgesi ile ihtiyacınıza yönelik olarak belirlediğiniz araç ile sizlere iş toplantılarınızda, özel günlerinizde, turistik gezilerinizde, seminer organizasyonlarında, havalimanı transfer işlemlerinizde saatlik, günlük, aylık olmak üzere istediğiniz zaman diliminde şehir içi ve de şehirlerarası olmak üzere uzman sürücü kadromuzla eşlik etmekteyiz.

Siz değerli misafirlerimiz ile görüşmek dileğiyle……

 

 

    EĞİTİMLİ ÖZEL ŞÖFÖR

   2018 MODEL ARAÇ FİLOSU
   7/24 HİZMET ANLAYIŞI
   MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

4

Misyonumuz

Günümüze kadar yurtiçinden ve yurt dışından birçok özel ve tanınmış misafiri ağırlayarak, vizyonumuz olan sektör öncülüğü yönünde adımlarımızı attık.

24

Vizyonumuz

Misafirlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda araç filomuzu genişleterek iyi bir hizmet, uygun fiyat prensibimizle de bugünlere kadar uzanan bir hikayemiz oldu.